Wybrany Rejon Energetyczny wyłączeń: Ostrołęka
Obszar | Data rozpoczęcia | Data zakończenie | Godziny | Stacja |
---|---|---|---|---|
Chrzanowo | 2022-08-03 08:00 | 2022-08-03 12:00 | 4 | 10-1414 CHRZANOWO 1 |
Grabówek od 20 do 52. | 2022-08-03 08:30 | 2022-08-03 12:30 | 4 | 10-0129 GRABÓWEK 1 |
Rozogi ul. Warszawska od 21 do 31 ul. Partyzantów 4,6 | 2022-08-03 09:00 | 2022-08-03 13:00 | 4 | 10-0631 ROZOGI OŚRODEK ZDROWIA |
Stacja Paliw Lotos , Złącza kablowe 10zE6286 , ZK Tartak | ||||
Różan ul. Mostowa od 16 do 38 | 2022-08-04 08:00 | 2022-08-04 12:00 | 4 | 10-1617 RÓŻAN TV |
Księżopole od 1 do 15 | 2022-08-04 08:30 | 2022-08-04 12:30 | 4 | 10-0171 KSIĘŻOPOLE |
Rozogi ul. Warszawska od 21 do 31 ul. Partyzantów 4,6 | 2022-08-04 09:00 | 2022-08-04 13:00 | 4 | 10-0631 ROZOGI OŚRODEK ZDROWIA |
Stacja Paliw Lotos , Złącza kablowe 10zE6286 , ZK Tartak | ||||
Maków Mazowiecki ul. Adama Mickiewicza 10 , 16 , 20 | 2022-08-04 13:00 | 2022-08-04 18:00 | 5 | 13-3327 MAKÓW POCZTA |
Poczta | ||||
Maków Mazowiecki ul. Adama Mickiewicza 10 , 20 | 2022-08-05 08:30 | 2022-08-05 12:30 | 4 | 13-3327 MAKÓW POCZTA |
Rzekuń ul. Szkolna 17,19,19A,21,26,28,30 ul. Pogodna 1,2,6 ul. Radosna 14 ul. Mazowiecka 1 do 17 | 2022-08-08 08:00 | 2022-08-08 11:00 | 3 | 10-2117 RZEKUŃ 4 |
Gmina Rzekuń, miejscowość Rzekuń ulica Szkolna Przychodnia Zdrowia, Piękna 4 i budynki bez numerów, Mazowiecka Biuro Rachunkowe. | ||||
Żebry-Stara Wieś 1 do 3A | 2022-08-08 08:30 | 2022-08-08 11:30 | 3 | 10-1753 ŻEBRY STARA WIEŚ |
Zabrodzie ul. Kowalska ul. Ostrołęcka 8 ul. Rumiankowa ul. Sezamkowa ul. Podgórna Białobiel ul. Leśna ul. Malinowa ul. Kwiatowa ul. Irysowa ul. Piękna ul. Astrowa ul. Tulipanowa | 2022-08-09 08:00 | 2022-08-09 09:30 | 2 | 10A1332 O-KA RUMET 10-1349 BIAŁOBIEL LEŚNA 10-0466 ZABRODZIE 2 10-1767 ZABRODZIE OSIEDLE |
Ostrołęka RUMET | ||||
Maków Mazowiecki ul. Cicha ul. Długa | 2022-08-09 09:00 | 2022-08-09 13:00 | 4 | 13-1534 Maków Armii Krajowej |
Dzbądz | 2022-08-09 09:00 | 2022-08-09 13:00 | 4 | 10-0857 DZBĄDZ 7 OSIEDLE DOMKÓW LETNISKOWYCH |
Zabrodzie ul. Kowalska ul. Ostrołęcka 8 ul. Rumiankowa ul. Sezamkowa ul. Podgórna Białobiel ul. Leśna ul. Malinowa ul. Kwiatowa ul. Irysowa ul. Piękna ul. Astrowa ul. Tulipanowa | 2022-08-09 16:00 | 2022-08-09 18:00 | 2 | 10A1332 O-KA RUMET 10-1349 BIAŁOBIEL LEŚNA 10-0466 ZABRODZIE 2 10-1767 ZABRODZIE OSIEDLE |
Ostrołęka RUMET | ||||
Kadzidło ul. Kurpiowska 23A ul. Marii Konopnickiej 1 do 11 ul. Sienkiewicza 3 do 7 | 2022-08-10 08:00 | 2022-08-10 12:00 | 4 | 10-1806 KADZIDŁO HYDROFORNIA MBM |
Maków Mazowiecki ul. Armii Krajowej ul. Długa | 2022-08-10 09:00 | 2022-08-10 13:00 | 4 | 13-1534 Maków Armii Krajowej |
Kadzidło ul. Kurpiowska 1 do 34 ul. Sportowa 2 do 4, Plebania ul. Generała Bema 12, 17 | 2022-08-10 11:00 | 2022-08-10 15:00 | 4 | 10-1806 KADZIDŁO HYDROFORNIA MBM |
Myszyniec-Koryta 38 Pełty 3, 6 | 2022-08-11 08:00 | 2022-08-11 12:00 | 4 | 10-0233 MYSZYNIEC KORYTA 3 |
Pełty 3-6 koryta 38 | ||||
Trzaski 15 do 21 | 2022-08-11 08:30 | 2022-08-11 11:30 | 3 | 10-1854 TRZASKI 2 |
Przasnysz ul. Zawodzie 4 Nadleśnictwo | 2022-08-11 10:00 | 2022-08-11 14:00 | 4 | 13-3398 PRZASNYSZ ZAWODZIE 2 |
Myszyniec-Koryta 41, 42 Pełty 1,2 | 2022-08-11 11:00 | 2022-08-11 15:00 | 4 | 10-0233 MYSZYNIEC KORYTA 3 |
Rzekuń ul. Ostrowska 12,14,16,18,18a,20,20a,20b,22,24,26,28,30,32,34 | 2022-08-12 08:30 | 2022-08-12 12:30 | 4 | 10-2115 RZEKUŃ 1 |