Nasze biuro rachunkowe prowadzi jako partner firmy CUF Sp. z o.o. rozliczenia podatkowe oraz pomagamy w uzyskiwaniu zasiłków i innych świadczeń z następujących krajów Unii Europejskiej – Niemcy, Holandia, Belgia, Irlandia, Austria, Dania oraz Wielkiej Brytanii.

Firma CUF Sp. z o.o. jest jedną z największych w Polsce firm, zajmujących się rozliczaniem podatków i zasiłków w zagranicznych urzędach skarbowych. Działają od 2002 roku. Ponad 200 tysięcy osób, które pracowały lub pracują poza granicami kraju skorzystało z usług firmy. Dzięki temu zostało odzyskane dla klientów firmy prawie 400 mln zł. Firma CUF sp. z o.o. rozlicza podatki z 7 krajów, a zasiłki w 3 z nich.
Dbając o Państwa wygodę prowadzimy wszelkie czynności związane z rozliczeniami i uzyskaniem dodatkowych świadczeń. Ze wszystkimi urzędami jesteśmy w stałym kontakcie, a w większości mamy specjalne tytuły i uprawienia np.: Steuerberater w Niemczech, BECON w Holandii, czy Oficjalny Agent Podatkowy w Irlandii. Firma CUF sp. z o.o. jako pierwsza w Polsce otrzymała też oficjalny numer Agenta w brytyjskim urzędzie skarbowym.

Współpraca naszego Biura Rachunkowego z firmą CUF pozwoli Państwu na bezproblemowe odzyskiwanie zapłaconego podatku oraz otrzymywanie odpowiednich świadczeń. Systematycznie zwiększamy liczbę oferowanych przez nas usług. Nieustannie modyfikujemy naszą ofertę pod kątem potrzeb klienta, co mamy nadzieję, wpływa na zadowolenie klientów.