Już w styczniu pojawi się kolejna edycja programu The Voice Senior. Program jest skierowany dla nieco starszych wokalistów, którzy kochają śpiewać, a swój talent pragną zaprezentować szerszej publiczności. Ta edycja będzie wyjątkowa. Ponieważ w programie na TVP „The Voice Senior” wystąpi doskonale znana w Ostrołęce i okolicach Larysa Tsoy. Program gromadził przed telewizorami miliony widzów. Miejmy nadzieje, że podobnie będzie i tym razem. Przed kamerami może wystąpi mieszkanka naszego regionu. Wokalistka pojawiła się bowiem na nagraniach i zwiastunach edycji, które opublikowano na facebookowej stronie programu The Voice Senior i stacji TVP. Zaśpiewa w programie, a my trzymajmy za nią kciuki.

Larysa Tsoy urodziła się we Lwowie, ale od lat mieszka w naszym regionie. Na muzycznej scenie czuje się jak ryba w wodzie – od lat występuje na wielu imprezach. Ukończyła studia muzyczne na kierunku wokalnym. Była uczestniczką wielu konkursów i festiwali muzycznych. Wielokrotnie odbyła turnee na Kaukazie i terenie całego byłego Związku Radzieckiego. Do Polski przyjechała w 1992 roku i kontynuowała swoją karierę. Larysa Tsoy jest laureatką programu „Droga do gwiazd” Zbigniewa Wodeckiego na antenie TVN (2001 rok). W 2013 roku wzięła udział w trzeciej edycji telewizyjnego show „X Factor”.

Już po raz trzeci muzykalni seniorzy po 60. roku życia wystąpią na scenie. W fotelach jurorskich zasiądą – Alicja Majewska, Maryla Rodowicz, Witold Paszt i Piotr Cugowski. Trzecia edycja programu startuje w sobotę 1 stycznia 2022 roku o godz. 20.00.