Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rodzinny Rajd Rowerowy – 18 czerwca 2022 r.

Kolejna gratka dla miłośników rowerów! Przed nami Rodzinny Rajd Rowerowy, na który serdecznie zaprasza Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik.

Na kilka dni przed rozpoczęciem kalendarzowego lata mamy dla Państwa kolejną atrakcję, 18 czerwca odbędzie się Rodzinny Rajd Rowerowy. Na uczestników wydarzenia czeka malownicza 30 km trasa. Start o godz. 10.00 ze stadionu przy ul. Witosa 1 w Ostrołęce. Fani jednośladów udadzą się w kierunku gminy Rzekuń. Trasa przebiega przez Ostrołękę, Nową Wieś Wschodnią, Przytuły Stare, Rozwory, Zabiele, Susk Stary, Ławy, Goworki, a zakończenie Rodzinnego Rajdu Rowerowego zaplanowano na plaży miejskiej w Ostrołęce.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapraszamy całe rodziny do wspólnego, aktywnego przywitania lata. Na mecie rajdu na plaży miejskiej dla dzieci przewidziane są nagrody oraz pamiątkowe medale, a na wszystkich uczestników wydarzenia będzie czekało ognisko wraz z poczęstunkiem.

Zapisy poprzez formularz elektroniczny tutaj -> https://forms.gle/8L8PPUegqB1XH8iP9.

Regulamin i klauzula informacyjna dostępne są w załącznikach poniżej.

Ostatni Rodzinny Rajd Rowerowy z okazji dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. W imprezie wzięło udział bliski 200 rowerzystów. Już dziś serdecznie zapraszamy do zapisów i wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Załączniki:

18 czerwca ; 10:00 am

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
FbMessenger